zápůjčka
kotle

Zapůjčení multifunkčního míchacího
kotle až na tři týdny zdarma

Zjistit více o kotlích
+420 777 893 366

Domluvit zápůjčku zdarma

JAK TO FUNGUJE

krok za krokem

vyplnit dokument

1. Vyplňte formulář

Jde jen o pár základních údajů, online formulář najdete na této stránce úplně dole.

2. Provedeme předinstalační prohlídku

Kontaktuje Vás naše servisní oddělení a domluvíte si schůzku na provozovně, kam se bude kotel půjčovat. Náš servisní technik zjistí průchodnost cest, zda nebude potřeba speciální technika např. ke zdolání schodů a zkontroluje ostatní přípojná místa – elektro, voda, odpad. Kotel přivezeme na speciálním podstavci, takže nás nepřekvapí ani křivá podlaha.

3. Přivezeme a nainstalujeme kotel

Jakmile jsou přípojná místa nachystána tak ve sjednaném termínu přivezeme, nainstalujeme a zprovozníme zařízení. Je potřeba počítat, že instalace a odzkoušení zabere okolo 6 hodin.

Receptury

4. Šéfkuchař představí kotel a zaškolí obsluhu

Pod taktovkou školícího kuchaře si personál rychle osvojí intuitivní ovládání kotle a odvaří si společně nejdůležitější produkty z jídelního lístku.
Školení probíhá dvojstupňově- zhruba po týdnu proběhne druhé školení, kde vám prozradíme další finesy pro úplné osvojení vaření s Virutekkem. Pro telefonickou radu si můžete zavolat na kuchařskou podporu kdykoliv.

5. Pomůžeme vybrat správnou velikost a typ kotle

Po třech týdnech vaření už budete znát odpovědi na stěžejní otázky. My Vám už jen pomůžeme správně vybrat. Někdy jsou lepší dva menší kotle než jeden velký…, pro někoho je lepší dotyková obrazovka, jinde stačí jednodušší varianty… Každý provoz prostě potřebuje to své…

Typ provozu

13 + 5 =

Bude kotel Virutekk správnou investicí do Vaší kuchyně?

Usnadní a zefektivní Vám vaření? Nahradí chybějící zaměstnance? Nemáte s tímto produktem žádné zkušenosti a chcete znát odpovědi na tyto otázky?
Zdarma Vám zapůjčíme kotel do Vašeho provozu. Ukážeme Vám co všechno umí a odvaříme jídla dle Vašeho jídelníčku a dle Vašich receptur.

Karel Kašpar, executive chef Virutekk

+420 777 893 366

info@virutekk.cz